Kariéra

INGSTEEL je stabilná spoločnosť s 30 ročnými skúsenosťami preverenými na tých najnáročnejších stavbách. Inovatívnymi riešeniami a neustálym technickým rozvojom sa snažíme o vytváranie trvalých hodnôt tak, aby všetky realizované stavby boli prínosom pre spoločnosť a zanechali odkaz aj budúcim generáciám.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho pracovného tímu? Momentálne hľadáme nových kolegov a kandidátov pre nasledujúce pracovné pozície:

Ak máte záujem o prácu v našom tíme a v súčasnej dobe nie je voľná žiadna pozícia, neváhajte zaslať Váš motivačný list a pracovný životopis na personalne@ingsteel.sk. V prípade, že sa uvoľní vhodné miesto budeme Vás kontaktovať.

Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov zaslaných v životopise, motivačnom liste a prípadne akýchkoľvek iných formách súvisiacich s prejaveným záujmom o obsadenie pracovnej pozície v spoločnosti INGSTEEL, spol. s r.o. v súlade s dokumentom „Informačná povinnosť pre zamestnancov“ uvedenom na internetovej stránke www.ingsteel.sk v časti GDPR.